رعنا خوش نمایندگی تعمیرات پاناسونیک با ( اسم علمی : Gaillardia ) یکی از گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار همیشگی است

درخت لهجه گنجشک ( نام علمی : Fraxinus excelsior ) یکی‌از گونه‌های گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار از راسته نعناسانان است . این درخت اکثر بومی اروپا است و در شمال اسکاندیناوی و جنوب شبه‌جزیره ایبری انتشار داراست همچنین این درخت در جنوب غربی آسیا از شمال ترکیه تا شرق قفقاز و کوه‌های البرز می‌روید .

در کشور ایران نام‌های محلی گوناگونی دارااست نظیر «درخت ون» , «دردار» , «وند» , «ونو» , «بناو» , «بنو» , «اهر» , «نباوج» , «قوش دیلی» , «تلک وتلکوچی» , «خوش تباخ» , «لسان العصفور» , «لسان العصافیر» . [۱] به خیال صورت میوه‌های درخت است که اسم «زبان گنجشک» را برایش برگزیده‌اند . میوه‌های کم آب و بیضی شکلی که مقداری نوک تیز می شوند و شبیه زبانِِ گنجشک میباشند . [۲] میوه لهجه گنجشک «سامار» نیز نامیده می شود . [۳]

گویش گنجشک نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ملی مرزو بوم سوئد است . [۴]
گویش نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌ها که به اسم فلوریوگرافی ( به ان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک یسی : floriography ) هم نامیده می شود , یکی‌از روش های ارتباطی در بعدازظهر ویکتوریا بود که در آن نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌های متفاوت و ترتیبات نمایندگی تعمیرات پاناسونیک برای ارسال پیام‌های رمزی مورداستفاده قرار می‌گرفت . استعمال از این رمزها به اشخاص اجازهٔ بیان احساساتی را می‌داد که در غیر این چهره از آن نمی‌توانستند حرف کنند .

فعلا عمده معانی نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌ها فراموش شده , ولی نمایندگی تعمیرات پاناسونیک رز قرمز هنوز هم معنا عشق رمانتیک و پرشور را می رساند و محبت کمتر نمایندگی تعمیرات پاناسونیک رز صورتی , نمایندگی تعمیرات پاناسونیک رز سفید نشاندهندهٔ تقوا و حجاب و نمایندگی تعمیرات پاناسونیک رز رنگ زرد دوستی و اخلاص را نشان می‌دهد . همینطور معمولاً معانی شناخته شده برای نمایندگی تعمیرات پاناسونیک آفتابگردان , راز بالایی و یا این که احترام را نشان می‌دهد . نمایندگی تعمیرات پاناسونیک مروارید به معنای بی‌گناهی یا خلوص است . عنبیه به اسم پیامبر خدایان در اساطیر یونانی است , هنوز نیز نشان دهندهٔ ارسال پیام است . شقایق حاکی از ناپدید شدن امید و بنفشهٔ سه رنگ نشانگر فکر است .

نام پارسی ان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک یسی معنی [۱] تصویر
اقاقیا Acacia عشق مخفی Acacia cremiflora Canberra . JPG

بنفشه ( آبی‌رنگ ) Violet سرسپردگی Violet
بنفشه ( سه رنگ ) Pansy تفکر Violet
تاج‌الملوک Aconitum مردم‌گریزی Aconitum napellus flower . jpg
نمایندگی تعمیرات پاناسونیک رز قرمز‌رنگ Rose عشق حقیقی [۲] Red Rose
نمایندگی تعمیرات پاناسونیک رز سپید Rose معصومیت
سکوت White Rose
رز رنگ زرد Rose حسادت [۳] Yellow Rose
رز صورتی Rose لطف و محبت Pink Rose
ساکورا Cherry Blossom زن فوق‌العاده زیبا[۴] Cherry Blossom
ادریسی Hydrangea گرم و باروح Hydrangea
زنبق Iris خبر خوب Iris
لاله قرمز Tulip اعتراف به عشق [۵] Red Tulip
لاله سفید Tulip عشق و علاقه از دست رفته[۶] Tulip
لاله زرد Tulip عشق بی‌امید [۷] Yellow Tulip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *